OFERTA ŚLUBNA


PAKIET A
- reportaż z ceremonii ślubnej w kościele, życzenia, zdjęcie grupowe
-100 zdjęć na płycie CD (pliki w formacie JPG wysokiej jakości, z możliwością kopiowania i wykonania dowolnej ilości odbitek)
-40 odbitek 10x15 cm


 PAKIET B

- reportaż obejmuje przygotowania i błogosławieństwo  (ok. 1 godz.), ceremonię ślubną w kościele, życzenia, zdjęcie grupowe i wesele ( do ok. godz. 1:00)  
-200 zdjęć na płycie CD (pliki w formacie JPG wysokiej jakości, z możliwością kopiowania i wykonania dowolnej ilości odbitek)
-40 odbitek 10x15 cm

PAKIET C

- reportaż obejmuje przygotowania i błogosławieństwo  (do 2 godz.), ceremonię ślubną w kościele, życzenia, zdjęcie grupowe i wesele ( do ok. godz. 1:00)  
-sesja plenerowa w dniu innym niż ślub (ok. 2 godz.)
-250 zdjęć na płycie CD (pliki w formacie JPG wysokiej jakości, z możliwością kopiowania i wykonania dowolnej ilości odbitek)
-50 odbitek 10x15 cm
-album tradycyjny


PAKIET D

- reportaż obejmuje przygotowania (bez limitu czasowego), ceremonię ślubną w kościele, życzenia, zdjęcie grupowe i wesele ( do ok. godz. 1:00)  
-300 zdjęć na płycie CD (pliki w formacie JPG wysokiej jakości, z możliwością kopiowania i wykonania dowolnej ilości odbitek)
-sesja plenerowa w dniu innym niż ślub (ok. 2-3 godz.)
-50 odbitek 10x15 cm
-album ekskluzywny lub fotoksiążka

 

                                              Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Przykładowe ceny pakietów: 

Pakiet A - 1100 zł.

Pakiet B - 1400 zł.

Pakiet C - 1800 zł.

Pakiet D - 2500 zł. 

 

Przedstawione ceny mają charakter przykładowy i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów k.c., a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy i moga ulec zmianie. Nie wykonujemy zdjęć plenerowych w trakcie wesela. Istnieje możliwość wykonania sesji plenerowych w różnych lokalizacjach. Koszty dojazdu do miejsc uroczystości i na sesję plenerową ustalamy indywidualnie. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych albumów dla Rodziców. Oferujemy również możliwość wykonania zdjęć w sepii i czarno – białych.